Patty McCord
rewolucjonistka Doliny Krzemowej


Wszelkie prawa zastrzeżone | 2019
Zaplanuj swój dzień! Poznaj tematy prelekcji naszych gości specjalnych i wybierz te spotkania, które najbardziej odpowiadają Twoim zainteresowaniom oraz potrzebom biznesowym.
Zapoznaj się z pełnym harmonogramem naszego wydarzenia klikając poniżej
08:00-09:30 | REJESTRACJA | |
09:30-09:45 | ![]() ![]() ![]() |
Premiera MIT Sloan Management Review Polska dr Witold Jankowski ICAN Institute Paul Michelman redaktor naczelny MIT SMR B. Bix Aliu |
09:45-10:45 | ![]() |
Ten Breakthrough Technologies 2019 Jason Pontin |
10:45-11:15 | ![]() |
Transformacja przez innowacje Jarosław Broda Wiceprezes Zarządu ds. Zarządzania Majątkiem i Rozwoju, TAURON |
11:15-12:15 | ![]() |
Power, not empowerment Patty McCord |
12:15-13:15 | LUNCH |
/ Ścieżka Digital Leadership | / Ścieżka Technology | ||
---|---|---|---|
13:15-14:00 | ![]() |
![]() The lifespans of technologies and their effect on society |
dr Anna Topol Advancing, Scaling & Trusting AI |
14:00-14:25 | ![]() |
Dariusz Kwieciński, Fujitsu Leadership w dobie cyfrowej transformacji ![]() |
Grzegorz Gołda, Cloudware Blockchain i zarządzanie tożsamością jako nowe narzędzia w transformacji cyfrowej |
14:25-14:40 | ![]() |
Jacek Zawłocki, Craftware Jak osiągnąć ROI z wdrożenia systemu już kilka tygodni po starcie projektu? ![]() |
Florian Hermle, Balluff IIoT is a Use Case Business |
14:40-14:55 | ![]() |
Marcin Olszewski, HP Trendy w bezpieczeństwie IT ![]() |
Jarosław Gracel, ASTOR Cztery dylematy strategiczne transformacji fabryk do Przemysłu 4.0 |
14:55-15:15 | ![]() |
Paweł Motyl, ICAN Leadership Lab Cyfrowe przywództwo według Stanisława Lema i Philipa K. Dicka ![]() |
Dr. Sigvald Harryson, From Academic Science to Disruptive Breakthroughs in Six Months: Experience from Porsche, Philips and Straumann |
15:15-15:30 | ![]() |
Bartosz Sokoliński, Agencja Rozwoju Przemysłu Transfer technologii – innowacje otwartość, państwo ![]() |
Robert Chojnacki, Pratt & Whitney Transformacja modelu produkcji |
15:30-15:45 | ![]() |
Krzysztof Mogielski, CBRE #TechCBRE: Czy firma doradcza może być firmą technologiczną? ![]() |
Jędrzej Kowalczyk, FANUC roboINNOWACJE FANUC |
15:45-16.00 | PRZERWA | ||
16:00-16:30 | ![]() |
Michael Schrage The Next IT: Innovation Transformation |
|
16:30-17.00 | ![]() |
Sławomir Idziak Nowy model produkcji audiowizualnej |
|
17:00-17:15 | ![]() |
Podsumowanie i rekomendacje dr Witold Jankowski, ICAN Institute |
/ dla pakietów Gold i Platinum | |||
---|---|---|---|
19:00 | Afterparty |
Spotkaj się z najsłynniejszymi liderami-innowatorami, którzy zmieniają całe branże. Posłuchaj najwybitniejszych autorytetów w obszarach analityki, rozrywki, zarządzania i wielu innych dziedzin ze styku biznesu i technologii.
rewolucjonistka Doliny Krzemowej
uznany wizjoner przyszłości
światowy pionier cyberbezpieczeństwa
guru cyfrowej transformacji
King of Apple Analysts
Distinguished Engineer & Master Inventor
Mistrz obrazu filmowego
Wiceprezes Zarządu ds. Zarządzania Majątkiem i Rozwoju
Industry 4.0 Transformation Director
CEO
Managing Director Sales and Marketing
Dyrektor Zarządzający
Dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji Agencji Rozwoju Przemysłu.
Prezes Zarządu FANUC Polska Sp. z o.o.
Dyrektor Techniczny w Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.
Prezes Zarządu Fujitsu Polska
Dyrektor Sprzedaży w Cloudware Polska Sp. z o.o.
Partner zarządzający ICAN Leadership Lab
Szef Działu Transformacji Cyfrowej w CBRE
Profesor zwyczajny Przełomowych Innowacji
Bądź częścią najbardziej unikalnego wydarzenia o biznesie i technologiach w Europie! Przyjdź na MIT SMRP Congress i poznaj przepis na udaną transformację cyfrową wprost od najważniejszych, światowych ekspertów.
Dzisiaj każda firma jest firmą IT! Co musisz wiedzieć, by wygrywać w cyfrowych czasach? Jakie trendy musisz śledzić, by konkurować z najlepszymi?
Poznaj najnowsze rekomendacje dotyczące sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa, big data, platform nowej generacji i wielu innych zagadnień, które na naszych oczach zmieniają zasady rynkowej gry.
/ uczestników
/ prelegentów
/ ścieżki tematyczne
/ partnerów
MIT SMRP Congress Digital & Technology oferuje bogaty wybór wydarzeń towarzyszących, dzięki którym możesz spotkać się z liderami cyfrowej transformacji i nawiązać wiele wartościowych relacji.
Kilkuminutowe inspirujące wykłady w strefie networkingowej. Wybrani eksperci i uczestnicy wydarzenia dzielą się know-how i doświadczeniami z realizacji swoich przełomowych projektów.
Ring biznesowy, podczas którego wybrani eksperci odpowiadają na pytania dotyczące przyszłości biznesu i technologii. Ukazują przeciwstawne scenariusze i uświadamiają szanse i zagrożenia płynące z rozwoju technologicznego.
Zaaranżowana przestrzeń do kameralnych spotkań z prelegentami wydarzenia. Tutaj możesz bezpośrednio skonsultować swój pomysł, dopytać o wątki poruszone podczas prelekcji, wymienić się wizytówkami z topowymi ekspertami ze świata, których zaprosiliśmy do Polski.
Zamknięte spotkania eksperckie, których celem jest znalezienie rozwiązań dla konkretnych problemów. Uczestnicy szukają odpowiedzi na najbardziej palące problemy współczesnego zarządzania.
Tutaj nawiążesz nowe znajomości biznesowe z dyrektorami, prezesami i menedżerami kluczowych firm w Polsce i Europie. Dzięki licznym inicjatywom aktywizującym poznasz wiele nowych osób.
Tworzymy pomost między nauką, biznesem a technologiami, a to nie jest możliwe bez dyskusji. W specjalnie przygotowanej przestrzeni będziesz miał okazję zabrać głos w ważnym dla siebie temacie.
Po części oficjalnej z prelekcjami zapraszamy na mniej formalne wydarzenie, podczas którego nie zabraknie okazji do wspólnych rozmów. Umilą je występy muzyczne, menu koktajlowe oraz ekskluzywne alkohole.
Partnerzy i sponsorzy wydarzenia prezentują swoje rozwiązania oraz projekty najnowszej generacji. To świetna okazja, by zweryfikować ich użyteczność w twoim biznesie oraz by zainspirować się do realizacji nowych planów.