Prelegentka

rewolucjonistka Doliny Krzemowej

/ Prelegentka
Patty McCord
Referencje
McCord pokazuje, w jaki sposób możemy wydobyć z siebie i pracowników to, co najlepsze.

Arianna Huffington, założycielka i CEO Thrive Global

Magia! Patty zabrała firmę Netflix w oświecającą podróż, a jej innowacje pozwoliły nam rozkwitnąć.

Reed Hastings, CEO, Netflix

Patty McCord to współtwórczyni sukcesu Netfliksa i uznana konsultantka w zakresie budowania angażującej kultury organizacyjnej i zarządzania talentami. Doradza globalnym firmom technologicznym, a także start-upom. Zmienia sposób ich pracy, udowadniając, że jej świeże i innowacyjne spojrzenie na zarządzanie ludźmi nie tylko pozytywnie wpływa na pracowników, ale przede wszystkim na wyniki biznesowe firm.

To właśnie ona przez 14 lat tworzyła unikalną kulturę organizacyjną Netfliksa. Najpierw jako talent recruiter, a następnie jako dyrektor ds. personalnych kreowała zupełnie nową jakość HR, którą dziś naśladują firmy na całym świecie. W wielu wypowiedziach podkreśla, że w firmie Netflix pracowała z ludźmi, którzy zmieniali sposób korzystania z rozrywki, dlatego ona czuła się zobowiązana innowacyjnie podejść do zarządzania talentami.

Obecnie Patty prowadzi własną firmę i propaguje opartą na wolności i odpowiedzialności koncepcję kultury organizacyjnej. Opisała ją w swojej książce Powerful: Building a Culture of Freedom and Responsibility, którą „The Washington Post” zaliczył do 11 najważniejszych książek biznesowych 2018 roku. Swoją wiedzą dzieli się również w licznych artykułach i wywiadach m.in. w „Harvard Business Review”, „NPR”, „Fast Company”, „The Wall Street Journal”.

Partnerzy wydarzenia

Partnerzy merytoryczni
MIT
Patronaty honorowe
MP
MNiSW
MNiSW
Partner strategiczny
Tauron
Partnerzy
Arcus
Kyocera
Arp
Siec otwartych Innowacji
ASTOR
Balluff
cbre
Cloudware
Craftware
FANUC
Fujtsu
HP
IBM
PWDE
Salesforce
suncode
Patroni medialni
Trójka Polskie Radio
Marketer
Money
WP
CRN
PAP
Wyborcza